اندام شناسی در خیاطی

  اندام شناسی در خیاطی | یکی از اصول مهم در خیاطی یادگیری اندام شناسی می باشد.با یاد گیری اندام شناسی می توانید لباس هایی بدوزید که عیب های اندام را بپوشاند یک خیاط ماهر باید بتواند فرم های اندامی را تشخیص دهد. زیرا هر فردی با توجه به مشخصات اندامی خود الگوی مخصوصی نیاز دارد. در این بخش قصد داریم اندام شناسی در خیاطی را به شما آموزش دهیم.

 با بدست آوردن دقیق سایز و تشخیص درست اندام شناسی، به سادگی میتوانید سایزتان را تشخیص دهید.در این ویدیو به شما نحوه اندازه گیری صحیح اندام خودتان را آموزش داده ایم. بعد از اینکه سایز شخصی خودتان را بدست آوردید میتوانید خیلی راحت به نوع اندامتان هم پی ببرید.

نکته مهم در خصوص سایز بندی

همانطور که میدانید سایز های لباس به صورت مضرب هایی از عدد دو هستند یعنی از 38,40,42 و… به شکل دو سایزی بالا میرود. اما اگر سرشانه شما عددی فرد بود ب تکلیف سایز شما چیست؟در این مورد باید اندازه های دیگری از خودتان را داشته باشید. بطور مثال اگر دور سینه و باسن شما به ترتیب 94 و 98 سانتی متر باشد سایز شما 38 است. اگر دور باسن از 100 سانتی متر بیشتر باشد سایز شما 40 میباشد.

حالا که تونستی با سیلوئت اندامیت آشنابشی، وقتشه که بدونی لباس های مناسب برای فرم اندامت چیه. در ادامه با ما همراه باش تا پیشنهاد های هیجان انگیزمون برای اندام شما رو بهتون بگیم.

خصوصیات اندام زنانه مستطیلی‌ شکل

چگونه بر اساس شکل بدن تان لباس بپوشید ؟ ( برای آقایان )

چه لباسی برای اندام ما مناسب است؟